Diğer Ürünlerimizi Görmek İçin

 

 

Son yıllarda çok moda olan suni çim halılar havuz kenarı,bahçe ve balkon dekorasyonunu tamamlayıcı olarak kullanılmaktadır. 

Evimizin bahçesi varsa normal çim den daha az bakım ve masraf gerektirmiyen çim halı tercih edilebilir. Tamamen göze hitap eder ve özlediğiniz bahçe modelini sizlere sunar. Bir diğer kullanım alanı ise bahçesi olmayan, yeteri büyüklükte balkon veya terası olan apartmanlarda kullanılmaktadır. 

Balkon zeminine boydan boya serilip kenarlarına, gerçek çiçek ve saksılar koyulduğunda ,harika bir bahçe tasarımı ortaya çıkar. Bununla birlikte havuzunuz varsa kenarlarını çim halı ile döşeyip toz topraktan kurtulabilirsiniz. Bahçe ve evinizde herhangi bir bölüme,odaya çocuklarınızın oynayabileceği bir oyun alanı oluşturmak içinde kullanabilirsiniz.

 

 

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08:30 – 22:00

Hafta Sonu : 10:30 – 20:00

Bu fiyatlar 100m2 ve üstü için geçerlidir. 100m2  altı için lütfen fiyat sorunuz.

 

55mm çim halıalanya çim halıanadolu çimanaokulu çim halıantalya çimaydın çimbademler çimbademler çim halıbalkon çimleribursa çimçim hali renkleriçim halı fiyatlarıçim halı kaç mmçim halı malatya çim halıçim halı modelleriçim m2 fiyatıdekoratif çimerzurum çimgaziantep çimhakkari çimhatay çimhesaplı çim halıistanbul çimistanbul çim halıistanbul çim halı çeşitlerikırmızı çimmavi çimmersin çimmm fiyatlarıotel çimleripeyzaj çimrulo çim halısentetik balkon çimsentetik çimsentetik çim halısentetik çim halılarteras çim halıtoptan çimucuz balkon çimucuz çim halıucuz çimleryapay çimyapay çim halıyapay çimenyeşil çim halı

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp Whatsapp Sipariş