• Cami ve Mescitlerde
  • Plajlarda
  • Piknik alanlarında

Çift taraflı kullanma imkanı olduğundan değişik renk cümbüşü içinde görmek mümkündür.

Ayrıca çift katta oluşur ve içindeki hava boşluğu sayesinde yazın sıcağa karşı duyarsızlığı, kışın soğuğu geçirmemek özelliği ile dört mevsim kullanılabilir. Ayrıca toz, kum, çakal, diken gibi benzeri maddeler içinde tutmaması nedeniyle her mekanda, değişik amaçlarla kullanılabilmektedir.

Yapı olarak yumuşak ve esnektir. Ayrıca alışılmışın dışında olduğundan hem tipik Anadolu motiflerini, hem de modernize edilmiş çizgileri ile farklı bir hava meydana getirir.

Sipariş ve Destek

 +90 212 495 4565
 +90 532 641 7960
 bademlerzemin@hotmail.com

Atatürk mh. Hürriyet cd. No:33 Küçükçekmece/İstanbul

 

cami halısı bursacami hasır fiyatlarıcami hasır halıCami Hasırıcami hasırı ankaracami hasırı antepcami hasırı bursacami hasırı eminönücami hasırı fiyatlarıcami hasırı imalatıcami hasırı istanbulcami hasırı istoçcami hasırı izmircami hasırları ankaracami hasırları bursacami hasırları fiyatlarıcami hasırları istanbulcami için hasırcami plastik hasırcamii hasır fiyatlarıhasır cami halısıhasır cami istanbulhasırlı cami mersinnamaz hasır fiyatlarıNamaz Hasırınamaz kılma hasırınaylon cami hasırıplastik cami hasırıplastik cami hasırı ankaraplastik cami hasırları ankara

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp Whatsapp Sipariş