Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bademler ; 1983 yılın’da kurulmuştur. Kuruluşunda duvardan duvara halı  pvc yer kaplamaları  parça halı toptan dağıtımcılığı ile perakende satış hizmetleri vermiştir. Süreç içinde faaliyet alanına  Laminat Parke de dahil edilmiştir.  Şirketimiz uzun yılların deneyimi ile verdiği mükemmel hizmetle, sektörde tecrübeli bir kuruluş olarak kabul görülmektedir.

Firmamız standart ürünler dışında ‘kontrat’ siparişler için, ‘özel tasarım halı’  taleplerini de karşılamaktadır. Ürün çeşitleri içinde hastane, ofis, mağaza, cami, otel, mağaza gibi yoğun trafik taşıyan alanlar için dayanıklılığı yüksek Halı-Pvc-Laminat Parke ürünleri bulunmaktadır.

Bademler, zemin sektöründe ticari işbirliği yaptığı & hizmet verdiği, tüketici ve kurumlara her zaman doğru ürünleri sunmayı, doğru hizmet vermeyi ilke edinmiştir…


Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini, hizmet halitesini en üst seviyeye çıkarmak; İnsani değerlere olan sorumluluğu yerine getirmek ve müşterilerimizin haklarına saygı duymaktır.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerinin ötesine geçebilmek, müşterilerimizin memnuniyet seviyesini en üste çekebilmek ve kaliteyi ilk ilke olarak belirleyip sektöre öncülük etmektir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

WhatsApp Whatsapp Sipariş