Menü Kapat
[banner banner_style=”dark_border” font_style=”light” hover=”zoom” img=”954″ img_size=”600×200″ css=”.vc_custom_1489431798797{border-radius: 10px !important;}”]

 Firmamız yerli ve ithal bir çok tanınmış üreticinin ürünlerinin satış ve uygulamasını yapmaktadır

 

30 Yılı Aşkın Tecrübe

[/banner]

Bademler ; 1983 yılın’da kurulmuştur. Kuruluşunda duvardan duvara halı  pvc yer kaplamaları  parça halı toptan dağıtımcılığı ile perakende satış hizmetleri vermiştir. Süreç içinde faaliyet alanına  Laminat Parke de dahil edilmiştir.  Şirketimiz uzun yılların deneyimi ile verdiği mükemmel hizmetle, sektörde tecrübeli bir kuruluş olarak kabul görülmektedir.

 

Firmamız standart ürünler dışında ‘kontrat’ siparişler için, ‘özel tasarım halı’  taleplerini de karşılamaktadır. Ürün çeşitleri içinde hastane, ofis, mağaza, cami, otel, mağaza gibi yoğun trafik taşıyan alanlar için dayanıklılığı yüksek HalıPvcLaminat Parke ürünleri bulunmaktadır.

 

Bademler, zemin sektöründe ticari işbirliği yaptığı & hizmet verdiği, tüketici ve kurumlara her zaman doğru ürünleri sunmayı, doğru hizmet vermeyi ilke edinmiştir…

[title subtitle=””]Misyonumuz[/title]

Müşteri memnuniyetini, hizmet halitesini en üst seviyeye çıkarmak; İnsani değerlere olan sorumluluğu yerine getirmek ve müşterilerimizin haklarına saygı duymaktır.

[title subtitle=””]Vizyonumuz[/title]

Müşteri beklentilerinin ötesine geçebilmek, müşterilerimizin memnuniyet seviyesini en üste çekebilmek ve kaliteyi ilk ilke olarak belirleyip sektöre öncülük etmektir.

[title subtitle=””]İş Ortaklarımız[/title]

  Dinarsu Halı 1955 yılında İstanbul’da kurulan Dinarsu, 1975 yılında Çerkezköy entegre tesislerine taşınmıştır. Kasım 2005’te Erdemoğlu Holding bünyesine katılan Dinarsu markası ile duvardan duvara halı, parça halı, mobilya ve iplik üretimi yapılmaktadır. Duvardan duvara halıda Türkiye’nin bir numarası olan Dinarsu’nun Çerkezköy’de bulunan entegre tesislerinde duvara halı üretimi, Chromojet baskı ve nonwoven üretimi yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’de CE sertifikasına sahip ilk tufting halı üreticisi olan Dinarsu T.A.Ş., 76 dpi çözünürlükte (sonsuz renk seçeneği), fotoğraf görselliğinde üretim yapabilen dünyadaki ilk ve tek üreticidir.    
  Nurteks Halı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; İbrahim Nalbant tarafından, 1972 yılında Eminönü’nde yüzde yüz Türk Sermayesi’yle kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar sentetik çim ve duvardan duvara halı üretimi yapan Nurteks, 1983 yılında Türkiye’yi sentetik çim ile tanıştırmıştır. Günümüzde; Çorlu ve Çerkezköy’deki iki fabrikasıyla, 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracat ve tüm dünyadaki distribütör ağıyla, sektörün güçlü markası haline gelmiştir. Nurteks; sektörde Türkiye lideri, Avrupa’da 2. ve dünyadaki 4. en büyük üretici olma unvanına sahiptir.  
  Samur Halı 1973 yılında kurulan Samur Halıları Sanayi Ve Ticaret A.Ş. duvardan duvara halı ve halı ipliği üretimi konularında uzmanlaşmış entegre bir kuruluştur. 100.000 m2’ lik kapalı alanda 650 uzman personel ile faaliyet gösteren Samur Halı, 50.000m2/gün üretim kapasitesinde çalışmaktadır.

Türkiye’de halı konusunda ilklerin öncüsü olan Samur Halı kurulduğu günden bu yana sektöre yenilikler katmaya devam etmektedir.

 
 

Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1978 yılında faaliyete geçen ve Türkiye’de ilk kez MDF, MDFLAM ve Laminat Parke ürünlerinin üretimini gerçekleştiren firmadır. Bu teknolojiyi ülkemize ilk getiren şirket olma gururunu taşıyan Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin günümüzde kalite ve ürün yelpazesi açısından sektördeki liderliği devam etmektedir.

 
   Mir Halı 1998 yılında ilk üretimine başlayan Mir Halı, 2000 yılında fiziki bir büyüme, teknik bir gelişme ve modernizasyona girerek kendisini sadece Batman’ın değil Dünyanın Markası olarak tanıtmaya devam etmektedir.. Mir Halı şu anda müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak kaliteli, güvenilir ve estetik bir şekilde teknolojinin sunduğu tüm olanakları da kullanarak hazırlanan ürünlerini Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerindeki satış noktalarıyla müşterisinin beğenisine sunmaktadır.  
  Yıldız Entegre; evrensel kalite ve standartlarda hizmet veren, orman ürünleri sektörünün öncü, Türk sanayisinin ise lokomotif kuruluşlarından biridir. Ürün kalitesi, satış ağı ve satış sonrası hizmetleriyle farklılığını ortaya koyan Yıldız Entegre sadece ülkemizin değil global pazarların da en çok saygı duyduğu markalarından biri olarak Türk Ekonomisine güç katmaktadır. Sürdürülebilir politikaları ile uluslararası pazarlara yön veren Yıldız Entegre; üretim, ihracat ve istihdam gücüyle, ülkemize katma değer sağlayacak yeni kaynaklar oluşturmak için çalışmaktadır.  
     
     
     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 2 =

WhatsApp Çevrimiçi - Bize Yazın